prnjavor-public
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Ključne reči

Zadnje teme
» Srecko nARkomAnX Djuric
Predlog od mene I_icon_minitimeNed Jun 19, 2016 12:44 pm od nARkomAnX

» Dejan Rayan BbB Medar
Predlog od mene I_icon_minitimePon Jun 13, 2016 8:28 pm od Rayan BbB

» Predlog od mene
Predlog od mene I_icon_minitimePon Jun 13, 2016 6:15 pm od Struja

» Ovde mozete postavljati vase zanimljive ss-ove
Predlog od mene I_icon_minitimePon Jun 13, 2016 6:07 pm od nARkomAnX

» nARkomAnX :D
Predlog od mene I_icon_minitimePon Jun 13, 2016 6:05 pm od nARkomAnX

» Konkurs formular!
Predlog od mene I_icon_minitimePet Jun 10, 2016 8:23 pm od nARkomAnX

» Unban formular!
Predlog od mene I_icon_minitimePet Jun 10, 2016 8:20 pm od nARkomAnX

» Ovde procitajte koji su uslovi za admina!
Predlog od mene I_icon_minitimePet Jun 10, 2016 8:17 pm od nARkomAnX

» Pohvale/zalbe na admine!
Predlog od mene I_icon_minitimePet Jun 10, 2016 8:16 pm od nARkomAnX

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Kalendar Kalendar


Predlog od mene

3 posters

Ići dole

Predlog od mene Empty Predlog od mene

Počalji od Rayan BbB Pon Jun 13, 2016 3:10 pm

Eo da ja nesto kazem Very Happy

1. Bilo bi dobro kada bi se ukinuo top15 jer vecinom to donosi citere na servere
2.Da se uradi-radi "amx_cvar mp_autoteambalance 1 (mslm da tako ide zab sam ) da se fino  balansuju timovi a ne da bude , tipa 17  terora  10 ct-vca
3. Da  kad  neko od igraca smara tipa admine banuj ovog  ima wh ima cheat da se napomene , tipa (prozivke za cheat na admin say javna prozivka gag ) al da se ne pise  white slovima ! A ako igrac fino i dalje nastavi da smara , gag na 3do5min
4. Ako se desi da udje igrac a da reklamira namerno ili slucajno  ip  nekog drugog servera , permanent ban ga
5.Da se runde ne stavljaju na 9999999999999 rundi , vec 25do 35 (bolje bi bilo 35) ....
6.Da se zabrani (ako vec nije ) uvredljivi nickovi , to se da resiti tako da admin ,promeni nick igracu , a sta dalje to ce se videti od igraca ...
7.Da se obaveznooo zabrani stekanje u bazi i to fino da se resi sa slay
8.Da se zabrani koristenje bugova na mapi
9.U infernu da se zabrani penjanje  na onu terasu kad ides prema bani
10.Da se za admina moze konkurisati samo onaj  ko  ima od 70-80-100 h igranja , to se da proveriti na gametrackeru
11.Da se ukinte  ta opcija ako boosta koliko 2-3 puta ili prvi na hsu dobija admina , jer  se moze desiti dati nekom ko vezee s tim nema plus da pali cheat plus da vredja igrace tj da se kurci i sl
12.Da se admini pridrzavaju psovki ,isto tako head admin da skine admina  , adminu koji vredja igrace ili nesto sl
13.Da se stavi da igracu mogu /voteban jer se moze desiti da  udje citer ili citeri a admina ni u romingu , al da se stavi na 30min,jer ce se desavati da  mamlazi  banuju ,skilera , pa zbog tog kazem samo na 30min , jer ko je strpljiv moze da ceka da mu istekne ban ili samo da se ubaci da traje od 00 pa do 10h ujutro jer vecinom tada znaju doci citeri (protiv votebana sam al je korisno )  
14.da se ukine onoj plug sta je vec kad nekom skines hp , pa ti pise plavim kojim vec slovima , za to postoji /me ili /hp
15.Da ako je pun server a vise admina igra , 1-2 admina , da udju u spec i posmatraju  igrace , a ako negde zafali igraca jedan od tih admina ili obadva da udju .
16.Kada igrac  prijavi nekog za cheat da admin iste sec udje u spec  i proveri a ne  da nastavi igrati  ..
17.da se  izbace aim mape  i fy mape
18.Da se stavi raspored mapa  dust2 - inferno -  nuke - tuscan - train - dust - tako te neke mape (lupio sam raspored ) a ako ima manjka igraca admin fino prebaci na dd2x2 nikako long  jer se moze desiti admin  stavi long ode sa servera server se napuni barem za dd2x2 ..
19.staviti da igraci ne mogu ulaziti u spec
20.da se napravi neka nova tortura sto se tice bostanja , ili  da se napravi week bost , to je bost  koji traje  7 dana  a kosta 20evra...


hmmm to mi je  za sada palo  na pamet , pa vi recte svoje misljenje  Very Happy
Rayan BbB
Rayan BbB

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Predlog od mene Empty Re: Predlog od mene

Počalji od nARkomAnX Pon Jun 13, 2016 4:08 pm

1. Top 15 privlaci igrace
5. To se stavlja jer su se igraci zalili da mapa brzo prodje i da se stavi vise rundi
11. Od sada za admina treba da se ima 50h igranja,i mora biti spreman da 2x mesecno dadne boost!
13. Voteban,nikako,previse baguje server
15. Kada je server pun 15v15,admini slobodno neka igraju,ali ako neko prijavi nekoga igraca,admin je duzan i obavezan da udje u spec i da pogleda
18. Za sada se igra samo dd2 ili dd2x2,posle,vremenom,kada skupimo redovnih igraca,onda ce se napraviti mapcycle


Sa ostalim se definitivno slazem Smile

nARkomAnX
Admin

Broj poruka : 19
Datum upisa : 10.06.2016
Godina : 29
Lokacija : Prnjavor

https://prnjavor-public.forumsr.com

Nazad na vrh Ići dole

Predlog od mene Empty Re: Predlog od mene

Počalji od Struja Pon Jun 13, 2016 6:15 pm

Poradit cemo na tome, trudimo se Wink
PS. Hvala za Prijedloge Wink

Struja

Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.06.2016
Godina : 25
Lokacija : Prnjavor

Nazad na vrh Ići dole

Predlog od mene Empty Re: Predlog od mene

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu